ENERGETICKY SOBĚSTAČNĚ A EKONOMICKY UDRŽITELNĚ

Představení společnosti

Společnost Amper Generation, s.r.o. je součástí české energetické Skupiny Amper, zajišťující development a provoz vlastních energetických zdrojů, provoz a realizaci lokálních distribučních soustav i komplexní energetické služby v oblasti úspor energií.

Specifickým odvětvím úspor energií  je instalace a dlouhodobý provoz lokálních zdrojů elektřiny. Tyto zdroje dokáží velmi jednoduchým a efektivní způsobem snížit náklady na elektrickou energii a teplo bez vlastní investice klienta. Pro výrobní podniky z různých oborů, hotely, ubytovací zařízení, nemocnice, logistické sklady a ostatní subjekty, které chtějí snížit náklady na energie prostřednictvím instalace kogenerační jednotky nebo fotovoltaické elektrárny, je společnost Amper Generation, s.r.o  připravena nabídnout kvalitní službu a maximální servis.

Díky zkušenému týmu dokáže Amper Generation, s.r.o. nabídnout energetické poradenství, technický návrh řešení a zejména financování instalace kogenerační jednotky nebo fotovoltaické elektrárny metodou Energy Contracting vč. jejího následného provozu a dodávek tepla a elektrické energie. Nabízíme technické řešení na klíč a maximální profesionalitu od první konzultace energetické úspory po zahájení dodávky energií a velmi kvalitní a dlouhodobou službu, která uspoří zákazníkovi peníze a čas bez jeho vlastní investice

kontaktní formulář


* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel